Změna velikosti písma

Kalendář

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Ostatní informace

Ostatní informace

Přehled agend odboru sociálních věcí:

přehled Odborů.pdf

 

Desatero

V rámci činnosti fondu aktuálně řešíme možnosti, jak pomoci vyplnit volný čas obyvatel regionu v době přísných opatření a nulové nabídce kulturních, či sportovních akcí. S odkazem na lednový ŠKODA Gaming Day, kde jsme do Mladé Boleslavi přivezli to nejlepší z českého gamingu, obohacené o účast a přednášky místních úspěšných sportovců, jako je Radim Vrbata, nebo Honza Kopecký, nebo o stánek organizace Cesta za snem, pracující s lidmi s tělesným postižením.

Naší podporu gamingu se tak snažíme dělat odpovědně, aby zejména mladší ročníky chápali gaming jako doplňkovou aktivitu, která má svá neoddiskutovatelná pro i proti, ale která se správným přístupem a znalostí a respektováním rizik přináší radost i zklamání, podporuje přirozenou soutěživost, rozvíjí motorické schopnosti, nebo rychlost rozhodování a podporuje takové dovednosti, které se stávají pevnou součástí moderního průmyslu.

V tomto období jsme chtěli realizovat sérii menších lokálních turnajů, které by se odehrávaly ve výjimečných prostorách měst v MB regionu a prezentovat tak region navenek. S ohledem na aktuální opatření jsme však celý koncept museli přepracovat do on-line prostředí, které není tak osobní, ale je zcela covid-safe, lidem dostupné a atraktivní. Věříme, že projekt pomůže zabavit mladé, dá oddechnout rodičům a pomůže udržet lidi v bezpečí domovů. Na závěr bych podotknul, že se v turnaji nehraje o peníze, ale o zážitek v podobě velkého finále v plně profesionálních podmínkách.

Bližší info k turnaji naleznete zde: bit.ly/355ve1i

Nebo na FB: www.facebook.com/NoveBoleslavsko